Scheepjes Merino Soft

Creëer een eigen meesterwerk met Scheepjes Merino Soft.

Dit heerlijk zachte garen heeft een subtiele glans en is bij uitstek geschikt voor het haken of breien van stijlvolle en behaaglijk warme kleding en modeaccessoires, zoals truien, vesten en omslagdoeken.

Merino Soft is gemaakt van 50% superwash merinowol, 25% microvezel en 25% acryl en die combinatie maakt dat dit garen zacht aanvoelt, de ademende kwaliteit van wol heeft, maar dankzij het acryl lekker licht is en bovendien sterk en gemakkelijk in onderhoud.

De fijne structuur van de merinowol zorgt voor een zijdezachte feel terwijl u lekker warm blijft, ook in de koudste maanden. Merino Soft is verkrijgbaar in een uitgebreid palet aan schitterende unikleuren die zijn vernoemd naar inspirerende kunstenaars; daarnaast is er Merino Soft Brush met enkele subtiel gemêleerde tinten.

Een bol Scheepjes Merino Soft weegt 50 gram en heeft een looplengte van 105 meter (garendikte DK). De aanbevolen naalddikte is 4.00-5.00mm. Deze kwaliteit laat zich bovendien ook prima wassen op 30 graden.

Verleng je prachtige Whirl - Fine Art projecten met kleuren Merino Soft die perfect passen bij de binnenste en buitenste Whirl -Fine Art tinten!

Omdat onze Merino Soft garens dezelfde lengte en dikte hebben als Whirl - Fine Art, kunnen beide garens perfect samen gebruikt worden en ontstaat er een oneindige keuze aan kleurenpaletten. Combineer de garens en maak unieke kledingstukken met dip-dye effect, contrasterende mouwen of details in complementaire kleuren.

Dankzij de warmte en het comfortabele gevoel dat Superfijne Merinowol met zich meebrengt, is dit garen uitermate geschikt voor het maken van tijdloze kledingstukken en accessoires voor het koudere seizoen.

Klik hier voor leuke ideeen en patronen voor deze garens.

 

Sorteer op
per pagina
Sorteer op
per pagina

Inlijst service

© 2018 - 2023 Het Wolwinkeltje | Wolwinkel Drachten | sitemap | rss